YÜZÜĞÜNÜ TASARLA | Elmas İş
Yükleniyor

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

ACADEMY MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

FANCY MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

KING MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

AY YILDIZ 1 MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

AY YILDIZ 2 MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

AY YILDIZ 15 MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

AY YILDIZ 16 MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

KING FLAT MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

AY YILDIZ 6 MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

AY YILDIZ 10 MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

AY YILDIZ 8 MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

AY YILDIZ 13 MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

C. FANCY FLAT MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

DREAM PLUS MODELİ

YÜZÜĞÜNÜ TASARLA

OVAL PLUS MODELİ

Kendi Yüzüğünü Tasarla

Eşinize, babanıza, erkek arkadaşınıza ya da sevdiğiniz birine hediye seçmekte zorlanıyor musunuz? Binlerce hediye alternatifi arasından seçim yapsanız bile ona uygun ve en özel olanını bulmakta zorlanıyor musunuz?

O zaman sizin için çok şık ve bir o kadar da hediye edeceğiniz kişiye kendisini özel hissettirecek bir önerimiz var. Sizler için sunduğumuz “kendi yüzüğünü tasarla” hizmetimizle dilediğiniz tarzda, tamamen istediğiniz zevke uygun olacak gümüş yüzük tasarlayabilirsiniz.

Kişiye özel yüzük tasarımı özel günlerde sevdikleri kişiye uygun bir hediye arayanların işini kolaylaştırıyor. Erkek tasarım yüzük kendiniz ya da sevdikleriniz için muhteşem bir hediye olacak. 

Gümüş yüzük erkeklerin en sık kullandığı aksesuarlardan bir tanesi. Fakat gümüş yüzük satın alınacağı zaman yüzlerce farklı sitedeki binlerce farklı model arasından seçim yapmak çok zor oluyor. İşte bu nedenle online yüzük tasarla hizmetimiz sayesinde size tamamen kendi zevklerinize ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun yüzük tasarlama olanağı sunuyoruz. Erkek yüzük tasarım açısından kişinin giyim tarzına ve sosyal hayatına göre farklılık gösteriyor. Ama artık var olan alternatifler arasından size uygun olabilecek olanı seçmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Tamamen kendi zevklerinize uygun yüzükleri kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Sizler için sunduğumuz hizmetlerimizden olan kendi yüzüğünü tasarla erkek hediyesi arayanlar ya da kendisine özel bir yüzük yaratmak isteyenler için en doğru tercih olacak. Kisiye ozel yuzuk hiç kuşku yok ki bir kişiye verilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Eğer sevdiğiniz bir kişiye ona değer verdiğinizi ve onu iyi tanıdığınızı göstermek istiyorsanız bir gümüş özel tasarım yüzük hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Tamamen sizin eseriniz ve özel hediyeniz olan bu erkek özel tasarım yüzük aynı zamanda yıllar boyunca özel bir hatıra olarak hediye ettiğiniz kişi tarafından saklanacaktır. Yani sevdiğiniz kişiye aynı zamanda özel bir anı da hediye etmiş olacaksınız.

Eğer sevdiklerinin anılarında en özel ve en değerli hediyelerle daima kalmak istiyorsan şimdi anıyüzük tasarla!

Erkek tasarım yüzük ile hazırlayacağınız yüzüğün boyunu seçebilir, farklı taş seçeneklerimizden olan bluespinel, bluezircon, aquamarine, yakut, tourmaline, amethyst, onix ve whitezircon arasından tercih yapabilir, dilerseniz üzerine ya da iç tarafına yazı yazdırabilir ve logo ekleyebilirsiniz. Hazırlayacağınız bu gümüş yüzük erkek aksesuarı olarak kesinlikle benzersiz bir ürün olacak. Kişiye özel tasarım yüzük ile hediye edeceğiniz kişinin belki de hayatı boyunca alacağı en özel hediyeyi ona siz vermiş olacaksınız.

Aynı zamanda kişiye özel yüzük tasarımı kendinize özel bir yüzük hediye etmek açısından da benzersiz bir hizmet. Böylece zevklerinize ve ilgi alanlarınıza göre düzenlemiş olduğunuz gümüş yüzük tasarım açısından üzerinde taşımaktan daima mutlu olacağınız bir aksesuar olacak. Alyans tasarım manevi değerinden dolayı ne kadar önemliyse kendi tasarladığınız ve sizden bir şeyler taşıyan bir erkek gümüş yüzük de o kadar önemli ve değerli olacak.

Kişiye özel yüzük yapımı sürecinde uzman tasarımcılarımızla çalışıyor ve sahip olacağınız yüzüğün kusursuz olmasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden sahip olacağınız yüzük yalnızca sizden bir şeyler taşımakla kalmıyor aynı zamanda kusursuz bir görünüme ve şıklığa da sahip oluyor.

Kişiye özel takıtasarımı son yıllarda oldukça popüler hale geldi ama hiçbir takı, “erkek yüzük tasarla” hizmetimizdeki gibi sizi ya da hediye edeceğiniz kişiyi bu kadar iyi anlatan ve bir o kadar da şık duran niteliklere sahip olamadı. Gümüş yüzük tasarla ile kendinizi ya da sevdiğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. Üstelik hediyeniz yalnızca şıklığı ile değil tamamen onu anlatan ufak detaylarla dolu olmasıyla da daha gördüğü ilk anda kalbinizi kazanmayı başaracak.

Eğer hala o hayalindeki en şık yüzüğü bulamadıysan haydi durma, sen de kendi yüzüğünü yap.

Devamını Gör + Özet -

+
ELMAS İŞ
“Sizin için tasarlıyor, sizin için üretiyoruz.”
Kale Mah. Anafartalar Cad. Konya Sok. No: 25 Ulus
ANKARA / TÜRKİYE
+90 312 311 90 93
bilgi@elmasis.com.tr
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal medyaya özel indirim ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol, fırsatları yakala!
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.
Copyright © www.elmasis.com.tr Tüm Hakları Saklıdır This Site powered by Stasa V3