Polis Yüzükleri | Elmas İş
Yükleniyor

Polis Yüzükleri

Kahraman polislerimizin gururla üzerinde taşıyacağı 925 ayar gümüş Polis Yüzükleri Elmas İş kalitesiyle yüksek teknoloji ve el işçiliği ile üretilmektedir. Polis Devre Yüzüklerini kendinize özel olarak tasarlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz modelin taşını, taş çevresi yazısını, yanlardaki logo ve motiflerinizi kendinize özel olarak tasarlayabilirsiniz.

Taşlı ve Taşsız Polis Devre Yüzüklerinden sevdiklerinize kendilerini özel hissedecekleri hediye seçebilirsiniz ve onlara özel olarak tasarlayabilirsiniz. Polis Yüzükleri polis arması, bozkurt, Göktürkçe Türk yazısı, Selçuklu kartalı, IYI, Türkiye haritası, Osmanlı arması,  ve tuğrası gibi çeşitli logolar işlenmektedir. Sevdiklerinize özel hale getirmek için tarih ve isim ekleyebilirsiniz.

Polis Hatıra Devre Yüzükleri siz kahraman polislerimize özel olarak üretilmektedir. Ülkenin asayişi için çalışan polislerimizin ömür boyu gururla taşıyıp nesilden nesile aktaracağı özel bir aksesuardır. Çalışma arkadaşlarıyla beraber toplu olarak sipariş verebilir, ortak bir hatıra paylaşabilirsiniz. Toplu Sipariş için whatsapp sipariş hattı (0538 442 27 57) ile iletişime geçiniz.

Tüm 925 ayar gümüş Polis Devre Yüzükleri ömür boyu bakım ve onarım garantilidir.

Devamını Gör + Özet -


ELMAS İŞ
“Sizin için tasarlıyor, sizin için üretiyoruz.”
Kale Mah. Anafartalar Cad. Konya Sok. No: 25 Ulus
ANKARA / TÜRKİYE
+90 312 311 90 93
bilgi@elmasis.com.tr
SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal medyaya özel indirim ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol, fırsatları yakala!
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.
Copyright © www.elmasis.com.tr Tüm Hakları Saklıdır This Site powered by Stasa V3