Yüzük Taşlarının Özelliklerini Biliyor musunuz?

Zengin taş seçenekleri ve özel yüzük modelleri ile Erkek gümüş yüzükleri koleksiyonumuzu; Kehribar, Akik, Sedef ve Oniks gibi özel taşlarla süsleyerek sizlerin beğenisine sunduk. Sadece zengin taş seçeneği değil, farklı yüzük kaplama seçeneklerini de, yüzüklerimize işledik. Rodyum, sarı kaplama, rose ve altın kaplama seçenekleriyle birlikte sunulan erkek gümüş yüzük koleksiyonu hem siz hem de sevdikleriniz için Elmas İş tarafından özenle tasarlandı.

Her zevke uygun olarak üretilip tasarlanan erkek yüzüklerimiz, birbirinden özel taş seçenekleriyle karşınızda. Peki yüzüklerde kullanılan özel taşların özelliklerini biliyor musunuz?

Özellikle Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v)’in yüzüğünde bulunduğu rivayet edilen Akik taşının, stres ve gerginliği azalttığına, ağrıları dindirdiğine inanılıyor. Bir diğer yüzük taşı da; kalp krizi riskini azalttığı bilinen Kehribar taşıdır. Özellikle depresyona ve sinir hastalıklarına iyi geldiği söylenen bu taş, sağlığınız için oldukça faydalıdır.

 

 

Güç ve cesaret taşı olarak bilinen Sedef Taşının da, dinç bir vücut için size gereken enerjiyi verdiğine inanılır. Sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi ile bilinen Oniks taşı, mutluluk hormonunun salgılanmasına yardımcı olmaktadır. Erkek yüzükleri koleksiyonumuzda sıklıkla yer alan Oniks taşının aynı zamanda şans getirdiğine de inanılır.

Özel yüzük taşlarla süslenen, 925 ayar gümüş yüzüklere siz de sahip olmak isterseniz www.elmasis.com.tr adresinden erkek gümüş yüzükleri koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.