Yeni Yıl Hediyesi Seçtiniz mi?

Bir yılı daha geride bırakmaya çok az zaman kala, sevdiklerinizi sevindirecek, onları mutlu edecek hediye arayışına mı girdiniz? Taşlı, Taşsız ve mineli seçenekleriyle her zevke uygun olarak tasarlanan yüzüklerimizden sizler için birkaç seçenek sunmak istedik;

 

Erkek Gümüş Yüzükleri

Kehribar, Akik, Sedef ve Yakut gibi özel taşlarla süslenen Erkek Gümüş Yüzükleri, yeni yıl hediyesi için en iyi alternatiflerin bulunduğu bir koleksiyon. Hem ruhen hem de bedenen bizlere faydası olduğuna inanılan özel taşların kullandığı erkek gümüş yüzükleri, farklı model ve zengin logo çeşitlerini de içinde barındırdığı için sevdiklerinizin zevkine uygun bir yüzük mutlaka bulabilirsiniz.

Erkek Gümüş Yüzükleri Koleksiyonunu sadece özel taşlarıyla değil, farklı kaplama seçenekleriyle de (sarı, altın, rose, rodyum) parmaklarınızı süslemeye hazır.

 

Alyans Modelleri

Alyans, ömür boyu taşınan bir aksesuar olmasının yanı sıra; gönül bağı ile birbirine bağlanan insanlar için birlikte taşıyabilecekleri ortak bir semboldür. Evliliğin en özel sembollerinden biri olan alyans modeller, sevdikleriniz için en iyi hediye alternatiflerinden biri. Hem kendinize hem de sevdiğiniz kişiye verdiğiniz bu hediye, ömür boyu hatırlanacak en güzel anılardan biri olarak kalacaktır.

Çiftler için hazırlanan alyans modellerinin dışında, Hz. Muhammed (S.A.V), Mustafa Kemal Atatürk, Yunus Emre ve Mevlana’nın özlü sözlerinden oluşan modeller de sizlerin beğenisine sunuldu. Farklı yüzey kaplamaları ve çeşitli yazı tipleriyle tasarlanan alyanslar, hediye seçiminiz için size yardımcı olabilir.

İsimli Alyansları da hediye seçenekleriniz arasına alabilirsiniz. İsme özel tasarlanan kişisel alyanslar da sevdiklerinize verebileceğiniz etkili ve şık bir hediye olacaktır. Hem isim hem de özel bir tarih yazdırılabilen bu alyansları, sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz özel bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz?

Kişiye Özel Yüzük Tasarım

Tamamen sizin tasarladığınız, her detayı sizin zevkinize uygun olarak hazırlanan kişiye özel yüzük tasarımı, eşsiz bir hediye için oldukça ideal. 24 farklı yüzük modeli arasından en beğendiğiniz yüzük modelini seçerek, sevdikleriniz için yüzük tasarımı yapmaya başlayabilirsiniz.

                                                                   Yüzüğünüzü kendi isteğinize göre tamamen özelleştirebilir, istediğiniz modeli, logoyu, taş, mine ve kaplama türünü (altın, siyah & beyaz rodyum) seçebilir ve kendi yüzük tasarımınızı yaratabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz nesilden nesile güvenle miras bırakabileceğiniz ömür boyu bakım ve onarım garantilidir.

“Modelinizi seçtikten sonra taş çevresine ve sağ - sol yanlara dileğiniz yazıyı yazabilirsiniz.”

 

 “Zengin taş seçenekleriyle yüzğünüzü zevkinize göre tasarlayabilirsiniz."

Yüzüğünüzü kendi isteğinize göre tamamen özelleştirebilir, istediğiniz modele, kendi logonuzu veya sembolünüzü işletebilir yüzük tasarımınızı size özel yapabilirsiniz.

*Logolarımızın devamı için tasarım bölümünü ziyaret ediniz.

 

Yüzüğünüze istediğiniz taş seçimini yapıp, yüzük etrafına sevdikleriniz için anlamlı bir söz yazarak, ön yüzük tasarımını yapmış olursunuz. Yüzük yanlarına da kişisel zevkinize uygun logolardan dilediğinizi seçip, sevdiklerinizin isimlerini yazabilirsiniz.

Unutmayın ki; tasarladığınız bu yüzüğün bir eşi daha olmayacak. Tamamen sizin seçimleriniz ve sizin için değerli yazılarla tasarlanmış olan yüzüğünüz eşsiz bir hediye olma garantisinde olacak. Siz de hemen yüzüğünüzü tasarlamaya başlayın!