Sen de kendi yüzünü tasarla!

Sektörde 70. yılımız, gelişen teknolojiyle birleştirdiğimiz usta işçiliğimizi, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikler yaparak ilerletmeye gayret gösteriyoruz. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinden yola çıkarak geliştirdiğimiz Online Yüzük Tasarım Paneli ile tamamen sizin tasarladığınız ve zevkinize en uygun şekilde üretilecek olan yüzüğünüz ile sizlere özel hissettirmek istiyoruz. Gümüş ya da altın seçenekleriyle sunulan ürünlerimizle, sizleri hayalinizdeki yüzüğe kavuşturmak amacındayız.

Gününüzde birçok firma gümüş yüzük tasarım yapmakta, fakat insanlar gümüşün kalitesi, nasıl üretildiği hangi taşları kullandıklarından çok fiyatıyla ilgileniyor. Biz ise özenle el yapımı yüzükler üretiyoruz.

33 farklı yüzük modelinin yer aldığı online yüzük tasarım panelinde, zengin taş seçeneği olan taşlı modellerimizin yanı sıra, taşsız modellerimiz de bulunmaktadır.

Tasarlamak istediğiniz yüzük modelini seçip; taş çevresi yazısını, logo, sembol, taş ve kaplama seçenekleriyle tamamen kendinize özel “kendi yüzüğünü tasarla” sloganıyla sizler için özenle üretiyoruz. Sadece tasarladığınız yüzüğü üretmekle kalmıyor, sizlere ömür boyu bakım onarım garantisi de sunuyoruz.

Gümüş yüzük modellerimizde kullandığımız taşlar tamamen sentetik olup ısıya dayanıklıdır. Piyasadaki zircon taşlar ısıya dayanıklı olmayıp büyütme veya küçültme işlemleri sırasında deforme ya da kırılma olmaktadır. Sentetik taşlar doğal taşlara en yakın taşlardır.

 

Devre yüzüğü tasarla!

Online Yüzük Tasarım Panelimiz de kendi polis ve asker devre yüzüğü tasarlayabilirsiniz. Siz değerli polis ve askerlerimiz için özenle tasarlayıp ürettiğimiz devre yüzüklerini ömür boyu anı olarak saklayabilir, nesilden nesile miras bırakabilirsiniz.

 

Mezuniyet yüzüğü tasarla!

Okulunuzun logo ve sembolleriyle tamamen kendinize ait yüzük tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız yüzük 925 ayar gümüş olup Elmas İş kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Online yüzük tasarım paneliyle sizde kendi mezuniyet yüzüğünüzü tasarlayın!

Türkiye’de sadece Elmas İş’te bulunan online yüzük tasarım paneli hayalinizdeki yüzük tasarımına kavuşabilmeniz ve tamamen size özel, eşsiz bir yüzüğe sahip olabilmeniz için geliştirdik. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak, siz de kendi yüzüğünüzün tasarımcısı olabilirsiniz.

Elmas İş, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm ürünlerine ömür boyu bakım ve onarım garantisi vererek siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor. Tüm ürünlerimize bedava kargo ile sahip olabilirsiniz.

Hemen tıkla tasarıma başla!

 

Detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Yüzüğünüzü kendi isteğinize göre tamamen özelleştirebilir, istediğiniz modeli, logoyu, taş, mine ve kaplama türünü (altın, siyah & beyaz rodyum) seçebilir ve kendi yüzük tasarımınızı yaratabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz nesilden nesile güvenle miras bırakabileceğiniz ömür boyu bakım ve onarım garantilidir.

“Modelinizi seçtikten sonra taş çevresine ve sağ - sol yanlara dileğiniz yazıyı yazabilirsiniz.”

  

 “Zengin taş seçenekleriyle yüzğünüzü zevkinize göre tasarlayabilirsiniz."

Yüzüğünüzü kendi isteğinize göre tamamen özelleştirebilir, istediğiniz modele, kendi logonuzu veya sembolünüzü işletebilir yüzük tasarımınızı size özel yapabilirsiniz.

*Logolarımızın devamı için tasarım bölümünü ziyaret ediniz.


                                                                                                       Online Yüzük Tasarım Paneli