İsimsizler Dizisi Yüzükleri Elmas İş’te

Vatanı için cesurca görevini yerine getiren gizli kahramanların anlatıldığı İsimsizler dizisi, hem başarılı oyuncu kadrosu hem de sürükleyici konusuyla en gözde dizilerden biri.

Dizinin konusu ise şöyle; Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti 'nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya 'dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan 'ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur. 7 kişilik ekibiyle birlikte yola çıkan Fatih ve arkadaşlarının yaşadıkları konu alınmaktadır.

Sadece konusu ve oyuncularıyla değil, kahramanların kullandığı aksesuarlarla da beğeni toplayan dizinin sponsoru olduk. Özel Harekât polisi Hasan’ın parmağında olan Kartal kanatlı Ay Yıldız Yüzüğü, Polis Özel Harekât koleksiyonumuzun en sevilen modellerinden biri oldu. Bu modelin patenti sadece Elmas İş 'e ait olup, %100 Elmas İş garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Polis Özel Harekat Yüzükleri Koleksiyonumuzu buradan inceleyebilirsiniz.