HAKKIMIZDA

1947 yılından günümüze kadar hizmet vermeye devam Elmas İş, tecrübesi ve başarılı geçmişiyle sektörün önde gelen isimleri arasındaki yerini alırken, usta işçiliğini teknolojiyle buluşturduğu patentli ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kullanılabilen tüm metallere istenilen şekli ve tasarımı verebilen Elmas İş, müşterilerini hayal ettikleri tasarımlarla buluşturarak, her geçen gün büyüyen bir kitleye sahip olmuştur. Müşterilerinin hayalindeki tasarımlara hayat vererek, kendilerini özel hissetmelerini sağlamayı misyon edinen şirket; işini, yılların verdiği tecrübeyle birlikte nesilden nesile aktararak yürütmeye ve büyütmeye devam etmektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterileri için özel ürünler üreten Elmas İş, özel tasarımlarını sadece Türkiye ile sınırlamayıp birçok dünya ülkesiyle de tanıştırmıştır. Sektörüne dünya çapında yenilikler getiren şirket, müşterilerinin talep ettiği özel tasarım ürünleri, internet sitesine özel geliştirilen özel ürün tasarım paneli uygulamasıyla oldukça kolay ve ulaşılabilir hale getirmektedir.

Kişiye özel tasarım ürünleri ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu şirketin temel vizyonu sektördeki dünya markaları arasında yer almak. Hayalinizdeki tasarımları sizin için üretip tasarlayan Elmas İş, uzman tasarımcıları tarafından eskiz halindeki tasarımlarınızı sonuca en yakın görünümüyle sizin için 3D (3 boyutlu) olarak tasarlar. 3 Boyutlu tasarım çalışması, sonuca en yakın görünümü sizlere sunduğu için ürünün üretiminden sonra ortaya çıkabilecek olumsuzlukların riskini de sıfıra indirir. 3 boyutlu tasarım çizimlerinde tasarımınızı; üstten, arkadan ve her iki yandan farklı açılarda görebileceğiniz şekilde çizimler yapılır ve bu çizimler sizin isteğiniz doğrultusunda yeniden düzenlenebilir. Üretim aşamasından önce yapılan 3 boyutlu çizimler sizlere en iyi sonucu verebilmek için yapılmaktadır.Kendinize özel olarak yaptırmak istediğiniz ürünün sonuca en yakın halini 3 boyutlu çizimle görebilmenin dışında, özel tasarımınızı Online Yüzük Tasarım Paneli ile kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Türkiye 'de sadece Elmas İş 'te bulunan yüzük tasarım paneli, dünyada da sayılı birkaç şirket tarafından kullanılmaktadır. Online Yüzük Tasarım Paneli ile hayal ettiğiniz yüzük tasarımını sadece bir kaç dakikanızı ayırarak, kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

32 farklı yüzük modeli ve zengin taş seçeneklerinden dilediğinizi seçerek başladığınız tasarımınıza sizin için özel olan isim, tarih ve dilediğiniz bir şekli ya da sizin için önem taşıyan bir logoyu da ekleyebilirsiniz. Yüzüğünüzü tamamen kendinize özel olarak tasarlayabileceğiniz Online Yüzük Tasarım Paneli ile dilediğiniz yüzük modelini seçerek tasarımınızı yaratmaya başlarsınız. Dilediğiniz yüzük taşını seçip, yüzüğünüzün sağ ve sol kısımlarını kendinize özel olarak tasarlarsınız. Web sitemizdeki yüzlerce logodan dilediğinizi seçebilir ya da kendi istediğiniz herhangi bir logoyu yüzük kenarlarına ekleyebilirsiniz. Tasarladığınız yüzükler size özel kullanıcı sayfanızın 'tasarımlarım ' bölümüne kaydedilir ve siparişinizle ilgili tüm detaylar için müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Yüzük tasarım panelinde tasarladığınız ve internet sitemizde mevcut olan tüm ürünlerimiz %100 el işçiliği ile üretilmektedir. Elmas İş 'ten alacağınız tüm ürünler ömür boyu garanti kapsamındadır.

 

Sizin için tasarlıyor, sizin için üretiyoruz.